Nová Stránka

                                         imagesvet.blog.cz

Listopad 2006

matt .........................

29. listopadu 2006 v 14:09 | makínka
Matt CzuchryNejhezčí kluk na světě...!!!

vyhra v bleskovce...

27. listopadu 2006 v 21:27 | makinka

Snoopy(snupík bubík)

27. listopadu 2006 v 16:30 | makýček |  srandičky

par učesů

27. listopadu 2006 v 16:25 | makýček
1.2.3. 4.5.
tak stačí si jen vybrat co by jste si vybraly vy kdyby jste mohly??

dva mal testiky

16. listopadu 2006 v 17:57 | makinka

musim musim

13. listopadu 2006 v 21:36 | makinka


a ted do jazýčku..

9. listopadu 2006 v 16:40 | makíček
www.piercing-sperky.cz : Piercing HRPP100www.piercing-sperky.cz : Piercing HRPP10www.piercing-sperky.cz : Piercing HRPP21www.piercing-sperky.cz : Piercing HRPP32www.piercing-sperky.cz : Piercing HRPP34www.piercing-sperky.cz : Piercing HRPP27www.piercing-sperky.cz : Piercing HRPP11www.piercing-sperky.cz : Piercing HRPP12www.piercing-sperky.cz : Piercing HRPP93www.piercing-sperky.cz : Piercing HRPP19www.piercing-sperky.cz : Piercing HRPP51www.piercing-sperky.cz : Piercing HRPP53www.piercing-sperky.cz : Piercing HRPP91www.piercing-sperky.cz : Piercing HRPP85www.piercing-sperky.cz : Piercing JUH3www.piercing-sperky.cz : Piercing JUH4www.piercing-sperky.cz : Piercing HRPP201www.piercing-sperky.cz : Piercing HRPP206www.piercing-sperky.cz : Piercing HRPP219

něco do obočí

9. listopadu 2006 v 16:31 | makíček..
www.piercing-sperky.cz : Piercing BCSNwww.piercing-sperky.cz : Piercing BCRwww.piercing-sperky.cz : Piercing UBCC2cwww.piercing-sperky.cz : Piercing UBCC2bwww.piercing-sperky.cz : Piercing UCMC2blackwww.piercing-sperky.cz : Piercing UBMC2blackwww.piercing-sperky.cz : Piercing XBY7 3www.piercing-sperky.cz : Piercing XBYT11_2awww.piercing-sperky.cz : Piercing XBYT11_1awww.piercing-sperky.cz : Piercing XBYT11_1cwww.piercing-sperky.cz : Piercing XBYT11_2dwww.piercing-sperky.cz : Piercing XBY7 5

nejaky pirsingy do bradičky..

9. listopadu 2006 v 16:14 | makínka

horoskop na listopad

7. listopadu 2006 v 20:29 | makinka
Štír
Štír vládne erotice, sexu a osudovým změnám. Dívky narozené pod vládou Štíra mají magické kouzlo, pronikavý pohled a často také nadpřirozené schopnosti. V lásce ani v životě neuznávají žádné hranice ani žádné zákazy. To, co není dovoleno, je naopak přitahuje a chtějí to prozkoumat. Dokážou být krutě upřímné, i když ví, že jim to ublíží. Nebaví je povrchní flirtování ani chození kolem horké kaše. Pokud někoho opravdu chtějí, řeknou to narovinu. Touží po partnerovi, který je tak silný jako ony samy, ale zároveň nesnesou, aby je omezoval. Milují opravdu vášnivě, a když lásku ztratí, je to pro ně konec světa.

Beran
21.3.-20.4.

JDI DÁL!
1
Pokud jde o lásku, bude pro tebe nelehké ujasnit si, s kým chceš vlastně být. Rozum ti moc neporadí, bude tě nutit, aby ses vracela ke starým zvykům, ale to už se ti nebude chtít. Po 17. 11. se začne situace měnit k lepšímu a objeví se nové, lákavé možnosti. Jdi za nimi a nenech se poutat minulostí. Všechny změny tě posunou o kus dál. Brzy také potkáš někoho, kdo ti dodá energii a ukáže ti lásku, jakou jsi zatím nepoznala.
Dny pro lásku: 3., 13. a 22.listopadBýk
21.4.-20.5.

NEDISKUTUJ!
2
Budeš prožívat pevný a hodně intenzivní partnerský vztah, který ti dá pocit naplnění na všech úrovních. Vyhýbej se ale příliš vášnivým diskusím, nikam nepovedou a jenom vaši lásku oslabí. Pokušení a příležitostí k nevěře bude mnoho a bude záležet na tobě i na něm, jak se k tomu postavíte. Může to váš vztah posílit a prohloubit, nebo postupně rozložit. Využij šťastných okamžiků k tomu, abys zachránila to, co svou nedbalostí nebo lehkomyslností pokazíš. Na návrat nebude nikdy pozdě.
Dny pro lásku: 5., 15. a 24.listopadBlíženci
21.5.-21.6.

VYMYSLI TAKTIKU!
3
Tvůj život nabere nejvyšší obrátky a nebude snadné znovu zpomalit. Neber na sebe příliš mnoho závazků ani povinností a udělej pečlivou inventuru ve svých známostech. Některé lidi opravdu nemusíš vídat tak často, k jiným by ses naopak měla přiblížit. Tvůj idol může dělat drahoty. Jestli ho chceš opravdu polapit, musíš zmobilizovat síly a vymyslet správnou taktiku. Naštěstí budeš mít po ruce kamarádky.
Dny pro lásku: 8., 18. a 26.listopadRak
22.6.-22.7.

OTESTUJ JE!
4
Čeká tě velmi romantické období a navzdory podzimním plískanicím budeš zářit. Odhoď všechny zábrany a poslouchej své srdce. Zavede tě vždycky tam, kde bude třeba, aby ses objevila a někomu pomohla. Nepřemýšlej o tom, inspirace se vždycky dostaví ve správnou chvíli. Své obdivovatele si otestuj dřív, než budeš mít chuť se s některým z nich sblížit. První pohled může klamat. Ten, na kom ti začne nejvíc záležet, bude potřebovat trpělivost a čas.
Dny pro lásku: 2., 9. a 29. listopad


Lev
23.7.-23.8.

DEJ MU PÉČI!
5
Užívej si klid a raduj se z úspěchů, kterých jsi teprve nedávno dosáhla. Tvůj největší úlovek - kluk, o kterém jsi dlouho snila, bude potřebovat láskyplnou péči a ujištění, že je pro tebe ten pravý a jediný. Snaž se urovnat vztahy s rodiči a sourozenci a svého přítele jim co nejdřív představ. Pokud jsi sama, novou šanci dostaneš až po 17. 11. Neopouštěj své jistoty ani svůj styl a ke svému novému objevu se přibližuj pomalu, vyplatí se ti to!
Dny pro lásku: 3., 17. a 23.listopad


Panna
24.8.-23.9.

BUĎ PŘIPRAVENÁ!
6
Čeká tě příjemné období, plné setkání s novými lidmi a diskusí, na které bys měla být připravená. Co nejvíc čti, sleduj zprávy v televizi a zajímej se o to, co se děje v nejbližším okolí. Brzy se ti podaří rozšířit okruh tvé působnosti a najít nové, zajímavé kamarádky a kamarády. Nevyhýbej se žádným oslavám ani návštěvám a nezapomeň občas zabrousit i na internet. Ve společnosti kluků se budeš cítíš mnohem jistěji než dřív, a až o tebe projeví zájem, budeš jim mít rozhodně co nabídnout.
Dny pro lásku: 6., 14. a 24.listopad
Red Hot Chilli Peppers v Praze!< čti dál <

Horoskop na listopad (2/2)
//<![CDATA[ IM_pozice(961); //]]>
Váhy
24.9.-23.10.

NABER ENERGII!

7
Největší dramata a boje už máš za sebou, takže teď můžeš klidně odpočívat a bilancovat. Snaž se zpříjemnit si každou volnou chvilku, kdy budeš sama doma. Uvař si čaj, zapal vonnou svíčku a poslouchej relaxační hudbu. Až nebereš novou energii, můžeš prohloubit vztahy, které máš, a pokračovat v tom, co jsi úspěšně začala. V druhé polovině listopadu se objeví drzý kluk, který tě bude provokovat a klást ti nepříjemné otázky. Nenech se vyvést z míry a snaž se zjistit, o co mu vlastně jde. Až podle toho potom jednej.
Dny pro lásku: 8., 17. a 26.listopadŠtír
24.10.-22.11.

ZŮSTAŇ NAD VĚCÍ!

8
Budeš mít hodně odvahy, síly a chuti žít naplno a přijímat každou výzvu. Můžeš si to dovolit, hvězdy jsou tu opravdu pro tebe a budou tě podporovat ve všem, co podnikneš. Tvá přitažlivost bude možná až příliš silná a klukům se budeš zdát nebezpečná. Zůstaň raději trochu nad věcí a nechoď do každého flirtu, který bude sice příjemný, ale ve skutečnosti o nic důležitého nepůjde. Až se objeví ten pravý, zeptej se své intuice, co na něj platí, a jak bys ho mohla nejsnáze získat.
Dny pro lásku: 2., 10. a 28.listopad
Střelec
23.11.-21.12.

BUĎ TRPĚLIVÁ!

9
Zdá se, že se budeš muset prokousat náročným obdobím, kdy půjde všechno ztuha a nic se nepodaří na první pokus. Musíš být trpělivá a neztrácet naději. V druhé polovině měsíce už začne svítat na lepší časy a začneš dostávat zprávy, které tě potěší. Kluk, o kterém jsi dlouho nic nevěděla se najednou objeví, a bude mít o tebe znovu zájem. Pokud ti na něm záleží, zapomeň na minulosti a jdi do něj.
Dny pro lásku: 3., 17. a 23.listopadKozoroh
22.12.-20.1.

OTEVŘI SE!

10
Čekají tě skvělé časy, protože budeš mezi lidmi ve třídě i v partě oblíbená a neobejde se bez tebe žádná oslava nebo sešlost. Své názory bys ale neměla tak vášnivě obhajovat, jinak můžeš část sympatií ztratit. Mezi přáteli se budeš cítit bezpečně, ale pokud zůstaneš s nějakým klukem sama, můžeš být nejistá a rezervovaná. Klukovi, se kterým se dobře znáš a je na něj spolehnutí, se můžeš otevřít a on už dokáže tvoje obavy a strachy rozehnat.
Dny pro lásku: 5., 14. a 25.listopadVodnář
21.1.-19.2.

ZMĚŘTE SI SÍLY!

11
Ve škole se ti bude dařit a brzy získáš velkou popularitu. Svou energii nasměruj tam, kde bude možné dokázat něco pozitivního. Pokud se budeš věnovat svému oblíbenému sportu, brzy překvapíš svými výsledky. Obdiv okolí a popularita k tobě přilákají nové kluky, se kterými se dobře pobavíš, ale možná si s nimi budeš chtít změřit síly. Ten, koho necháš schválně vyhrát, nakonec kvůli tobě ztratí srdce. Měla bys to umět ocenit a přivést ho mezi lidi, na kterých ti záleží.
Dny pro lásku: 7., 18. a 26.listopadRyby
20.2.-20.3.

VÍTEJ ZMĚNY!

12
Je tu příjemné období změn a nečekaných obratů, které tě potěší. Buď všímavá a nenech si ujít žádnou výhodnou příležitost. Můžeš dobře nakupovat, vylepšit si bydlení, najít nové přátele i novou lásku. Studium jazyků ti umožní cestovat a kontaktovat zajímavé lidi. Vášeň pro dobrodružství tě jen tak nepustí, ale díky novému příteli si budeš muset ujasnit aspoň nejbližší plány. Tvůj půvab a cit pro krásu ti otevře dveře, které byly zatím zavřené. Novou kariéru ale nemůžeš dělat bez lásky.
Dny pro lásku: 1., 19. a 28.listopad


chcete pirsing jen do toho...

7. listopadu 2006 v 20:21 | makinka
Nebaví vás nosit šperky stále na tom samém místě? Zkuste se ozdobit jinde. Máte propíchnuté uši? To je také piercing, tak proč si nenechat dát malou ozdobičku do nosu, brady, do pupíku nebo třeba do jazyka? Celé tělo je vám k dispozici. Žijeme jen jednou, tak do toho...

testik

7. listopadu 2006 v 20:09 | makinka
Horoscope Test...
Když budeš čestný, tento test ti odhalí pravdu.
Napište si svoje odpovědí na kousek papíru. Nepodvádějte!
Odpovědi jsou v dolní části této strany.
1. Napište jméno jedné osoby opačného pohlaví.
2. Která je vaše oblíbená barva :červená, černá, modrá, zelená anebo žlutá?
3. Vaše první iniciála(křestního jména)?
4. Měsíc vašeho narození?
5. Kterou barvu upřednostňujete, bílou anebo černou?
6. Jméno jedné osoby stejného pohlaví jako je vaše.
7. Vaše oblíbené číslo?
8. Upřednostňujete Sydney anebo Brisbane?
9. Upřednostňujete zpravidla: moře anebo oceán?
10. Napište jedno přání (reálné!).
Pokud jste test ukončili, podívejte se dolu...... (nepodvádějte!)
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Odpovědi

1. Do této osoby jste zamilovaný/á.
2. Když jste si vybrali:
Červená: jste vitální a váš život je plný lásky - Černé: jste konzervativní a hašteřivý(á) - Zelená: vaše duše je klidná a umíte ustoupit - Modrá: jste spontánní a rádi dostáváte náznaky lásky a náklonnosti ze strany těch, které máte rádi - Žlutá: jste šťastná osoba a umíte dobře poradit těm, kteří nemají morálku.
3. Vaše iniciála se nachází mezi:
A-K Máte dostatek lásky na rozdávání vašim přátelům
L-R Zkoušíte zhodnocovat váš život na maximum a váš milostný život se brzo rozvine.
S-Z Rádi pomáháte jiným a vaše budoucí láska se bude s vámi mít velmi dobře.
4. Pokud jste se narodili mezi: Lednem - březnem: rok bude pro vás velmi dobrý a do někoho se nečekaně zamilujete.
Duben - červen: budete mít velmi silný milostný vztah, který bude dlouho trvat a na který si navždy uchováte vzpomínku.
Červenec - září: budete mít vynikající rok a zkusíte větší změnu, která zlepší váš život.
Říjen - Prosinec: váš milostný život nebude mimořádný, ale možná najdete duševní sestru.
5. Pokud jste si vybrali: Černá: váš život nabere nový směr, to bude dobrá věc pro vás a budete se změnou spokojený(á).
Bílá: budete mít přítele, který vám bude plně důvěřovat, který pro vás udělá cokoliv, ale pokazíte to, ani si to neuvědomíte.
6. Tato osoba je váš(vaše) nejlepší přítel(kyně).
7. To je počet vašich blízkých přátel ve vašem životě.
8. Pokud jste si vybrali Sydney: máte rádi dobrodružství. Brisbane: umíte ustoupit
9. Pokud jste si vybrali:
Moře: jste loajální vůči vašim přátelům a vašim milencům (milenkám); jste někdo zdrženlivý.
Oceán: Jste spontánní a rádi se líbíte jiným.
10. Toto přání se splní pouze pokud odešlete tuto zprávu 5 osobám do jedné hodiny od tohoto okamžiku. Odešlete ji 10 osobám a uskuteční se do vašich budoucích narozenin!!!

Jak probíhá tvoje první rande?

7. listopadu 2006 v 20:08
1.) Takže povedlo se: máte schůzku. Jaké místo setkání zvolíš?
a.) Stánek fast foodu na rohu
b.) Útulné zákoutí v zoo
c.) Lavičku v parku
d.) Obchod s cérečky
2.) Chceš na svůj idol výjimečně zapůsobit. Jakým způsobem na to půjdeš?
a.) Nijak. Jsem jaký/á jsem
b.) Výstředně se obleču
c.) Přinesu růži
d.) Snažím se mluvit sexy
3.) Co očekáváš od svého idolu, když se chystáte na první společnou schůzku?
a.) Zamilované pohledy
b.) Všechno, co jde
c.) To, že přijde
d.) Pozvání na zmrzlinu
4.) A teď zase obráceně: Co by tvůj protějšek neměl v žádném případě udělat?
a.) Půjčit si peníze na zmrzku
b.) Tlachat nesmysly
c.) Mlčky na mě zírat
d.) Vyprávět o své/m ex
5.) Myslíš jen na to, že ho/ji políbíš, ale pořád se nic neděje. Co uděláš?
a.) ,, Vyzkoušej mnou rtěnku/balzám"
b.) Přitáhnu ho/ji k sobě
c.) ,,Bude dnes ještě něco?"
d.) Nastavím pusu k polibku!
6.) Kterou z následujících vět se pokusíš získat zcela jeho/její srdce?
a.) ,,Máš ještě pět minut?"
b.) ,,Jsi fakt super!"
c.) ,,Jsem nejlepší ve třídě!"
d.) ,,Chceš mě? Ano, nebo ne?"
7.) Se kterou z těchto 4 hvězd bys nejraději absolvoval/a žhavé rande?
a.) Orlando Bloom
b.) Kelly Osbourne
c.) Paris Hillton
d.) Jay-Z
8.) Krásně se spolu bavíte, ale pak najednou začne řeč váznout. Co teď?
a.) Něco zazpívám
b.) Podívám se mu/jí hluboce do očí
c.) ,,Haló, je někdo doma?"
d.) ,,No tak, řekni něco!"
9.) Tvůj idol tě překvapí záludnou otázkou: proč ses chtěl/a setkat právě s ním…?
a.) ,,Jiní mi dali košem"
b.) ,,Hádej!"
c.) ,,Jsem do tebe blázen!"
d.) ,,Byla to sázka"
ŘEŠENÍ:
Spočítej si písmenka jednotlivých odpovědí. Písmenko, které máš nejvíc, označuje tvůj typ.Při shodném počtu bodů platí toto pořadí: A má přednost před B, B má přednost před C, C má přednost před D.
Nejvíce A: Zmatek nad zmatek

Penelope Cruz vyměnila své první rande s Matthewem McConaugheym přímo za dobrodružný film: Oba herci se do sebe bezhlavě zamilovali při natáčeni snímku ,,Sahara". Takhle dobrodružné to u tebe asi probíhat nebude, ale tvůj idol na vaše první setkání rozhodně nikdy nezapomene!

Nejvíce B: Romantika

Po smrti svého potomka a přítelkyně Jenyfer Syme je Keanu Reeves konečně znovu šťastný. Potají se oženil s přítelkyní Autumn Macintosh. Zajiskřilo to na jedné párty v Hollywodu. I pro tebe jsou jsou hlubokécity to nejdůležitější- tvá 1. schůzka bude superromantická.

Nejvíce C: Je to trapas

Poté co Leo dostal kopačky od Gisele Bundchen, potřeboval rychlou náhradu. Silvestra strávil s Lindsay Lohan a došlo i na důvěrnosti. Ale čerstvě shrzený milenec není dobrým společníkem, takže žhavý flirtík skončil fiaskem. I ty jsi v lásce takový nemotorný slon v porcelánu.

Nejvíce D: Nasmějete se

Christina Aguilera konečně našla toho pravého! Co Jordan Bratman a sexy zpěvačka skutečně dělali při svém prvním rande, sice nevíme, ale určitě při tom bylo hodně veselo! Novomanželé se totiž pořád chechtají. Ale nezáviď: i na tvé první schůzce bude zábava- a smích přece lidi rychle sbližuje.


zviratka

3. listopadu 2006 v 19:13 | naše milovany zviratka
G410003.gifG410024.gifG410087.gifG410083.gif
G190022.gifG190026.gifG190051.gifG190075.gifG190139.gif
G210013.gifG210079.gifG210059.gifG210036.gif
G220025.gifG220077.gifG220083.gifG220091.gifG220121.gif
G270006.gifG270024.gifG270046.gifG270075.gif
G350038.gifG350045.gifG350080.gifG350222.gif
G390022.gifG390030.gifG390062.gifG390177.gif